خانه / سایر حوزه ها / انتخابات بدون رای گیری/اعضای جدید کمیته داوران بوکس معرفی شدند

انتخابات بدون رای گیری/اعضای جدید کمیته داوران بوکس معرفی شدند

به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات کمیته داوران فدراسیون بوکس اواخر آبان و در حاشیه رقابتهای قهرمانی کشور در ارومیه برگزار شد اما مدتی بعد به دلیل عدم حضور برخی چهره های داوری کشور در این انتخابات، آرا گذشته لغو و قرار شد مجددا انتخاباتی برگزار شود.

در حالی که زمان برگزاری انتخابات جدید ۱۵ آذر اعلام شده بود با تصمیم رئیس فدراسیون بوکس طی برگزاری جلسه ای با حضور برخی مسئولان دیگر،هفت عضو جدید این کمیته که همگی از داوران سه ستاره و دو ستاره هستند بدون رای گیری انتخاب شدند. بر این اساس فرزاد صادق پور،غلامعلی جعفری و بابک بردبار (داوران سه ستاره) و حسن عسگری،بهمن نکیسا، بیژن دلشاد و علی اکبر نیشابوری (داوران دو ستاره) به عنوان اعضای کمیته داوران و ابوالفضل عامری به سمت بازرس این کمیته معرفی شدند. همچنین بهرام طغرایی به فعالیت خود در سمت رییس کمیته داوران ادامه خواهد داد.

پیش از این و در انتخابات کمیته داوران در ارومیه ،بردبار با ۳۷،حسن عسگری با ۲۵،بهمن نکیسا با ۲۰،علی نوری با ۲۰،احمد علی خرم با ۱۷،منوچهر ورزلی با ۱۳ و محمد غزنوی با ۱۰ رای به عنوان اعضای کمیته داوران فدراسیون بوکس معرفی شده بودند.

در ماده ۱۶ اساسنامه فدراسیونهای ورزشی آمده است: طرز تشکیل، وظایف، فعالیت، مسایل اداری معاملاتی، فرهنگی، ورزشی و سایر موارد ذیربط با کمیته‌های فدراسیون به موجب آیین نامه‌ای می‌باشد که توسط رئیس فدراسیون تهیه و پس از تایید هیات رئیسه به تصویب مجمع فدراسیون می‌رسد. حالا این سوال پیش می آید که آیا در آیین نامه تهیه شده توسط رئیس فدراسیون بوکس، انتخاب اعضای کمیته داوران منوط به برگزاری انتخابات و رای گیری بوده است یا می توان توسط کمیته ای و در یک جلسه بدون برگزاری انتخابات اعضای یک کمیته را منصوب کرد؟!

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*