خانه / سایر حوزه ها / بلاتکلیفی در قرارداد سرمربی بوکس/ وینکوف می‌رود یا تمدید می‌کند

بلاتکلیفی در قرارداد سرمربی بوکس/ وینکوف می‌رود یا تمدید می‌کند

به گزارش خبرنگار مهر، مرد اوکراینی تیم ملی بوکس به پایان قرارداد خود با فدراسیون بوکس نزدیک می‌شود. اگرچه به نظر نمی‌رسد مسئولان فدراسیون هم خیلی از کار وی راضی باشند اما در شرایط فعلی و با توجه به ادامه اختلافات دو گزینه مربیگری داخلی، شاید وینکوف بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی بوکس ایران در این مقطع زمانی باشد.

قرارداد وینکوف ١٠ آبان به پایان می‌رسد و فدراسیون هم بنا به برنامه‌ریزی قبلی، بلیت برگشت وینکوف را در آن زمان گرفته است ولی سرمربی اوکراینی از مسئولان درخواست کرده تا زودتر به کشورش برود. رفتنی که شاید دیگر بازگشتی به ایران نداشته باشد.

علی دانشمندفر در خصوص این موضوع به خبرنگار مهر گفت: وینکوف از ما درخواست کرده تا بلیت برگشتش به اوکراین را جلو بیندازیم و ما هم در تلاشیم وی زودتر به کشورش بازگردد. البته وینکوف برای رقابتهای قهرمانی کشور که ١۴ آبان برگزار می‌شود، به کشور بازمی‌گردد و در محل برگزاری این رقابتها حضور دارد.

دبیر فدراسیون بوکس و سخنگوی این فدراسیون همچنین در پاسخ به این سوال که آیا در خصوص تمدید قرارداد وینکوف تصمیم گرفته‌اید یا خیر؟، گفت: هنوز نه. وینکوف مربی خوبی است و عملکردش مطلوب بوده است. او با جوانانی به مسابقات رفت و نتیجه قایل قبولی گرفت. کمیته فنی در خصوص تمدید قرارداد وی تصمیم گیری خواهد کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*