خانه / سایر حوزه ها / تیم بسکتبال شهرداری اراک تیم ثامن مشهد را شکست داد

تیم بسکتبال شهرداری اراک تیم ثامن مشهد را شکست داد

به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار که عصر پنجشنبه در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی ۱۵هزار نفری امام خمینی(ره) اراک برگزار شد، تیم بسکتبال شهرداری اراک با نتیجه ۷۳ بر ۶۹، تیم بسکتبال ثامن مشهد را شکست داد.

براساس این گزارش، در هفته پنجم دور رفت مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور، یاران محمد کسایی پور، سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک با ترکیب واحد نادری، محمد حیدری، ایوان کولیوویچ، مجید صالحی، محمد زارعی، محمد امجدی، اصغر کاردوست، پیام خوشدونی، نوید فراهانی، محسن مرادخانی، مجتبی بردبار و زونکوبویان به میدان رفتند تا با تلاش و ارائه یک بازی قدرتمند، شکست های هفته سوم و چهارم خود را جبران کنند.

تیم بسکتبال شهرداری اراک تا هفته چهارم دو برد و دو باخت در کارنامه خود داشت و در ردیف پنجم جدول مسابقات قرار گرفته بود اما در هفته پنجم موفق شد در پنج دیدار انجام شده، سه برد و دو باخت در کارنامه خود ثبت کند.

در این بازی در ده دقیقه کوارتر اول مسابقه تیم بسکتبال ثامن مشهد موفق شد با نتیجه ۲۰ بر ۱۶ بازی را به نفع خود پایان دهد، اما در فاصله زمانی استراحت بین کوارتر اول و دوم تذکرات کسایی پور، سرمربی تیم بسکتبال شهرداری اراک موثر افتاد و حاصل کار این شد که در پایان کوارتر دوم، تیم شهرداری اراک با نتیجه ۳۴ بر ۲۹ به نفع خود زمین را ترک کرد.

کواتر سوم نیز با نتیجه ۵۸ بر ۴۱ به نفع تیم بسکتبال شهرداری اراک خاتمه پیدا کرد و در کوارتر چهارم و نتیجه نهایی مسابقه، تیم بسکتبال شهرداری اراک با نتیجه ۷۳ بر ۶۹ از سد تیم بسکتبال ثامن مشهد گذشت.

داوری این مسابقه را صادق قنبری، محسن روشن ضمیر و سروش خادم حسینی بر عهده داشتند و علی عبدی خانی، حسین واحدی پور، نماینده فدراسیون و ناظر مسابقه بودند.

گفتنی است در این فصل از لیگ برتر بسکتبال کشور ده تیم شرکت دارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*