خانه / سایر حوزه ها / تیم ملی در نقطه اوج آمادگی است/ مهمات بیشتری می‌خواهیم

تیم ملی در نقطه اوج آمادگی است/ مهمات بیشتری می‌خواهیم

به گزارش خبرگزاری مهر، سرمربی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولان در جریان برگزاری هشتمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی، با اعلام رضایت از روند برگزاری تمرینات گفت: خوشبختانه اقداماتی که مد نظر داشتیم انجام شده و هم اکنون در نقطه خوبی قرار داریم.

امیری افزود: با اینکه در ورزش حرفه ای پیش بینی کردن شاید کار درستی نباشد اما گاهی با توجه به شرایط کلی، بررسی رکوردها و جایگاه ورزشکاران، می توان آینده را به طور نسبی  پیش‌بینی کرد. به عنوان مثال اوایل سال بود که اعلام کردیم در رقابتهای پیش رو، سه جایگاه اول تپانچه بانوان در اختیار خودمان خواهد بود و خوشبختانه این اتفاق به وقوع پیوست و در دو رویداد برون مرزی پشت هم، سه جایگاه نخست دنیا از آن بانوان ما بود.

سرمربی تیم ملی تیراندازی خاطر نشان کرد: اکنون در مورد تپانچه خفیف ۵۰ متر، P۴ هم می توانم بگویم که شانس بسیار بزرگ و قوی برای تصاحب سکوهای برتر پارالمپیک داریم و با اینکه این رشته در ایران به نسبت تپانچه P۲ کمتر کار شده و در شهرستان ها هم ریشه چندان محکمی ندارد، با این حال در سطح تیم ملی توانسته ایم سهمیه کسب کنیم و به امید خدا شانس مدال‌آوری هم داریم.

وی در همین زمینه افزود: تنها نگرانی من در مورد رشته P۴، تامین مهمات آن است که امیدوارم با تدابیر مسئولان محترم کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون این نگرانی نیز برطرف شود. البته در اردوها به اندازه برگزاری تمرینات در حد متوسط فشنگ هست اما برای تصاحب سکوهای برتر و دستیابی به بهترین جایگاه ها نیاز هست که بیشتر تمرین کنیم و تمرین بیشتر هم مستلزم وجود مهمات کافی است.

امیری در پایان گفت: در نظر داریم برای تقویت بیشتر ملی پوشانی که در تپانچه خفیف تیر می زنند یک اردوی مجزا هم برگزار کنیم که تمرکز اصلی بر روی این رشته باشد.

هشتمین مرحله تمرینات تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولان از ۴ آذر ماه آغاز شده و تا ۱۴ این ماه در محل کمپ تیم های ملی جانبازان و معلولان در جریان است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*