خانه / کشتی و وزنه برداری / ستاره‌ها را در اختیار نداشتیم/تقارن مسابقات تیم ما را پراکنده کرد

ستاره‌ها را در اختیار نداشتیم/تقارن مسابقات تیم ما را پراکنده کرد

هومن توکلیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که تنها سه آزادکار اصلی آمریکا را در اختیار داشت گفت: دومین دوره رقابتهای جام باشگاههای جهان در حالی با نایب قهرمانی تیم ما به پایان رسید که ما بسیاری از مهره های اصلی خودمان را در ترکیب نداشتیم.

وی افزود: به جز تونی راموس،‌ آندرو هو و جک وارنر که جز نفرات ملی پوش و عنوان دار رقابتهای کشتی آمریکا هستند نتوانستیم از برخی چهره های اصلی استفاده کنیم. دلیل این موضوع نیز تقارن زمانی جام باشگاه های جهان با رقابتهای جایزه بزرگ باکو و همچنین آغاز دور جدید تمرینات اردوی تیم ملی آمریکا بود که در واقع هسته اصلی ملی پوشان ما را پراکنده کرد. مطمئنا اگر با چنین مشکلاتی همراه نبودیم و می توانستیم از چهره های بزرگ و عنوان دار خود استفاده می کردیم،‌قهرمان می شدیم.

سرپرست تیم تایتان مرکوری آمریکا ادامه داد: سطح این دوره از رقابتها نسبت به دوره قبلی بسیار بالاتر بود اما هنوز نیاز به حضور تیمهای بزرگ و پرستاره کشتی است. البته جوایز دلاری این مسابقات بسیار چشمگیر و بی سابقه بود و تیمهای برتر توانستند با دست پر از رقابتها خارج شوند. البته تیمهای ایرانی هم نمایش خوبی داشتند و نشان دادند که از مهره های بسیار توانمند و بزرگی برخوردارند.

وی در خاتمه به شکست جک وارنر برابر رضا یزدانی هم اشاره کرد و گفت: یزدانی یک چهره عنوار دار جهانی محسوب می شود و از تجربه بالایی برخوردار است. طبیعتا وقتی این تجربه وتوان فنی بالا در کشور خودش به میدان برود و از حمایت روحی و روانی برخوردار باشد، هیچ حریفی جلودارش نیست و این چنین می تواند بدرخشد. او هنوز روزهای طلایی و موفقی را پیش رو دارد و می تواند برای هر حریفی خطرساز باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*