خانه / فوتبال / فوتبال جهان / سرمربی سابق تیم ملی انگلیس هم از مورینیو دفاع کرد

سرمربی سابق تیم ملی انگلیس هم از مورینیو دفاع کرد

به گزارش خبرگزاری مهر، سون گوران اریکسون سرمربی سابق انگلیس و تیم منچسترسیتی در حالی که چلسی تنها سه امتیاز بالاتر از نقطه حذف قرار دارد، از مورینیو دفاع کرد.

این سرمربی مطرح گفت معتقد است چلسی نمی‌تواند مربی تواناتری از مورینیو برای عبور از بدترین شروع فصل در ۳۶ سال اخیر این تیم، داشته باشد.

این در حالی است که مورینیو با یک آینده کاملا نامعلوم در استمفورد بریج روبه روست و چلسی پس از کسب هفتمین شکست، از ۱۲ بازی در لیگ برتر، آخرین شکست را با نتیجه یک بر صفر در برابر استاک سیتی تجربه کرد. این بدترین شروع فصل برای چلسی از سال ۷۹-۱۹۷۸ بوده است.

در هر حال اریکسون که در حال حاضر سرمربی شانگهای SIPG است با حمایت از مورینیو افزود: موقعیت ژوزه مورینیو تعجب‌آور است، چون آنها با سبک بازی شان برنده لیگ برتر فصل پیش بودند.

این سرمربی سوئدی در گفتگو با میرور افزود: هیچ کس انتظار نداشت تا در این فصل آنها فقط سه امتیاز با سقوط فاصله داشته باشند. فوتبال عجیب است و گاهی اوقات هیچ منطقی  وجود ندارد. اما مورینیو می‌تواند هم چیز را عوض کند. یک فصل خیلی طولانی است.

این سرمربی افزود: تنها راه نجات همبستگی آنها با هم است. اگر این حس همیستگی وجود نداشته باشد، همه چیز تمام است. باشگاه باید متحد باشد و این تنها شامل حال بازیکنان نمی‌شود، همه کادر تیم و باشگاه و مالک باید با هم باشند. وقتی این همه بحث و مجادله و شایعه وجود داشته باشد، همه چیز مشکل و پیچیده می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*