خانه / رزمی / سه بانوی تیم کومیته نوجوانان حذف شدند/ کاظمی تنها شانس مدال ایران

سه بانوی تیم کومیته نوجوانان حذف شدند/ کاظمی تنها شانس مدال ایران

به گزارش خبرنگار مهر ، این دوره از مسابقات صبح امروز با حضور کاراته کاهای ۹۱ کشور جهان به میزبانی اندونزی در جاکارتا آغاز شد. در رقابتهای نوبت صبح کاتاروها به روی تاتامی رفتند که فاطمه صادقی با برتری مقابل حریفانی از لهستان ، اسلواکی ، اتریش و ایتالیا راهی بازی نهایی شد.

کاظمی به عنوان تنها شانس ایران برای کسب مدال در روز نخست نهمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان عصر امروز در مبارزه پایانی به دیدار کاتاروی ژاپنی می رود. ضمن اینکه یگانه شهپری ، امیر یزدان تدین ، علی زند ،  امیر بهادر تدین و مائده نصیری ره به جایی نبرده و از دور مسابقت حذف شدند. 

اما درنوبت عصر، رقابتها در بخش کومیته انفرادی پیگیری شد که هر سه نماینده ایران از دست یابی به مدال بازماندند. فاطمه خنکدار در وزن ۴۷-کیلوگرم ابتدا ۴ بر ۳ «لورا پیرس» از پرتقال را شکست داد و سپس در پیکار با «لورا لیکاس» از مجارستان ۶بر صفر پیروز شد. وی در سومین مبارزه با «دومنیگا بوگاروا» از اسلواکی نتیجه را واگذار کرد. این حریفی هم دور بعد به آذربایجان باخت تا نماینده کشورمان شانس حضور در گروه بازنده ها را از دست بدهد. 

در وزن ۵۴- کیلوگرم مبینا حیدری دور نخست برابر «شارلوته هوپ» از انگلستان سه بر صفر بازنده شد. این انگلیسی بعد از این پیروزی تایلند را نیز شکست داد ولی دور سوم به مصر باخت تا حیدری هم از دور مسابقات کنار برود.  

همچنین مینا یوسفی در وزن ۵۴+کیلوگرم در اولین دیدار خود « مارینا لیلس» از پرتقال را ۹بر صفر از پیش رو برداشت. وی در ادامه «پامبلا کامپوس» از مکزیک را در یک دیدار نزدیک یک بر صفر شکست داد. یوسفی دور سوم و در پیکار با «لوکیجا لساک» از کرواسی ۲بر صفر بازنده تاتامی را ترک کرد. این حریف هم در مرحله نیمه نهایی به ژاپن باخت تا یوسفی نیز شانس کسب مدال را از دست بدهد. 

رقابتهای کاراته قهرمانی رده سنی جهان با حضور ۱۴۲۵ کاراته کا در اندونزی جریان دارد. 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*