خانه / رزمی / عنوان سوم تکواندو بزرگسالان کشور به البرز رسید

عنوان سوم تکواندو بزرگسالان کشور به البرز رسید

محمد نوذری در گفتگو با مهر، اظهار کرد: این رقابت ها با حضور ۴۶۶ تکواندو کار از تیم های منتخب سراسر کشور به مدت ۴ روز و ابتدای این هفته در مجموعه ورزشی غدیر تهران برگزار شد.

وی افزود: در پایان این رقابت ها و در بخش آقایان تیم البرز با کسب یک مدال طلا، دو نقره و مجموع ۳۹ امتیاز پس از استانهای تهران و مازندران بر سکوی سوم ایستاد.

نوذری خاطرنشان کرد: در این رقابت ها سیاوش فخرایی به مدال طلا رسید و علی رضا درویش پور و حسین قربان زاده مدال نقره را از آن خود کردند، همچنین سیاوش فخرایی هوگوپوش شایسته البرزی به عنوان فنی ترین بازیکن این رقابتها معرفی شد.

در بخش بانوان نیز البرز با کسب دو مدال طلا و دو نقره  و مجموع ۵۰ امتیاز پس از استانهای گیلان و تهران صاحب سکوی سوم رقابت ها شد.

رییس هیئت تکواندو استان البرز به مدال آوران این استان اشاره کرد و گفت: بهاره ندرخانلو و شکوفه کریمی مدال طلا و فرزانه صاحبی و فاطمه مصطفایی مدال نقره را کسب کردند.

وی تصریح کرد: در این رقابت‌ها شکوفه کریمی به عنوان فنی ترین بازیکن و سیده زهرا صمدیان به عنوان بهترین داور از البرز معرفی شدند.

نوذری در پایان با ابراز خرسندی از روی سکو رفتن تیم های البرز در مسابقات کشوری گفت: تیم های البرز پس از برگزاری اردوهای مختلف و تمرینات طاقت فرسا راهی مسابقات کشوری شدند و خوشحالم که با دست پر به استان بازگشتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*