خانه / فوتبال / فوتبال ایران / قول قهرمانی نداده‌ام/ دنبال جبران امتیازات عقب‌افتاده هستیم

قول قهرمانی نداده‌ام/ دنبال جبران امتیازات عقب‌افتاده هستیم

رضا لک در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره انتخابش به عنوان سرمربی جدید تیم فوتسال گیتی پسند با بیان مطلب فوق، اظهار کرد: در این مدت هر موقع که گیتی پسند دنبال سرمربی بوده است، من یکی از گزینه‌ها بودم که این نشان می‌دهد اعضای هیات مدیره از عملکرد دو سال پیش من راضی بوده است. یکی از عواملی که باعث شد به گیتی پسند برگردم، همین موضوع بوده است که برایم خوشایند بود.

وی افزود: بعد از جدایی‌ام از تیم میثاق، دو سه گزینه دیگر داشتم که در نهایت با گیتی پسند به توافق رسیدم. کارمان را هم از روز گذشته (پنجشنبه) استارت زده‌ایم. کار سختی داریم ولی امیدواریم فاصله ایجاد شده را جبران کنیم.

سرمربی تیم گیتی پسند درباره هدف‌گذاری‌اش با این تیم در لیگ برتر، تاکید کرد: باشگاه فشاری برای قهرمانی ندارد و من هم قولی نداده‌ام. قرارداد من یک فصل و نیم است. گیتی پسند باشگاه بزرگی است و مسئولان، به شرایط واقف هستند. ما تمام تلاشمان را برای قهرمانی به کار می‌گیریم و دنبال این هستیم تا امتیازات عقب افتاده را جبران کنیم.

لک در پایان در خصوص غیبت تعدادی از بازیکنان تیمش به خاطر حضور در اردوی تیم ملی، گفت: داشتن بازیکن ملی پوش هم مشکلات خاص خودش را دارد و هم مزیت. با تغییراتی که در گیتی پسند ایجاد شده، مسائل تمرین هم با گذشته فرق دارد ولی به هر حال تا کنون در هر تیمی که بوده‌ام، بازیکنان ملی پوش زیادی داشته‌ام. البته الان در گیتی پسند بازیکنان دیگری هم هستند که می‌توانند در تیم ملی باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه گیتی پسند اصفهان بعد از پایان نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال، محمود خوراکچی سرمربی تیم خود را به خاطر نتایج این تیم در لیگ برتر از سمت خود برکنار کردند و روز پنجشنبه با رضا لک سرمربی تیم میثاق تهران به توافق رسیدند. لک دو فصل پیش هدایت تیم گیتی پسند را بر عهده داشت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*