خانه / سایر حوزه ها / مسابقات بدمینتون در همدان برگزار شد

مسابقات بدمینتون در همدان برگزار شد

سهوالدین حمیدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مسابقات بدمینتون در همدان اظهار داشت: مسابقات بدمینتون در مدت یک هفته در ۵ رده سنی در سالن حجاب همدان برگزار شد.

وی افزود: این مسابقات به یاد شهدای مدافع حرم استان همدان و گرامیداشت شهدای ۸ سال دفاع مقدس برگزار شد.

رئیس هیئت بدمینتون استان همدان با اشاره به نتایج این مسابقات گفت: در رده سنی نونهالان پسر مبین دهبانی، هومن ترابی و صالح زارعی به برتری رسیدند.

حمیدی عنوان کرد: همچنین در رده سنی نوجوانان پسر سعید روحی، ابوالفضل رضایی نهاد و عرشیا صفی خانی و در رده سنی آزادمردان علی پرخو، علیرضا جهانگیری و مهدی توتونچی به‌عنوان برترین‌ها معرفی شدند.

وی با اشاره به نتایج این مسابقات در بخش دختران بیان کرد: در رده سنی نونهالان دختر نیکا ابراهیمی، سارا بهادری و آرمیتا رسولی و در رده سنی نوجوانان دختر مهدیس قنبری، نیکو قدیمی و زهرا حاجیلویی مقام‌های برتر را از آن خود کردند.

رئیس هیئت بدمینتون استان همدان یادآور شد: همچنین در رده سنی آزاد بانوان انسیه زارعی، شهپر فتحیان و شهره شیری به برتری رسیدند.

حمیدی با اشاره رشد پنج پله‌ای این هیئت در ارزشیابی فدراسیون گفت: با تلاش‌های صورت گرفته از رتبه ۳۱ در سال ۹۱ به رتبه ۱۳ در سال ۹۲ و سپس رتبه هشتم در سال ۹۳ صعود داشته‌ایم.

وی عنوان کرد: بدمینتون استان همدان حرکت رو به رشدی دارد و استعدادهای درخشان بدمینتون استان همدان نوید روزهای خوبی را برای آینده بدمینتون استان همدان می‌دهد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*