خانه / توپ و تور / هدف ما آماده ساختن بازیکنان جوان برای تیم ملی والیبال نشسته است

هدف ما آماده ساختن بازیکنان جوان برای تیم ملی والیبال نشسته است

فرشید عاشوری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد وضعیت نماینده والیبال نشسته گلستان در لیگ برتر اظهار کرد: امسال هشت تیم در لیگ برتر حضور دارد که گنبد با نام روانکاران گلستان متشکل از بازیکنان بومی در این رقابت ها حضور دارد و هدف ما از حضور در این رقابت ها این است که این جوانان بومی را برای تیم ملی آماده کنیم.

عاشوری با اشاره به فشردگی بازی ها در لیگ برتر بیان کرد: امسال فدراسیون والیبال به دنبال این است تا با اتمام سریع مسابقات لیگ، اردوهای تیم ملی را مجدد شروع کند و برای پاراالمپیک ریو آماده شوند.

وی خاطرنشان کرد: برای همین در هفته گذشته بازی های هفته اول و دوم خود را در گنبد برگزار کردیم که بازی اول  پنجشنبه با ذوب آهن اصفهان بود که تیم آنها توانست با حضور بازیکن های قدیمی ملی پوش ما را سه بر یک شکست دهد.

وی همچنین به بازی دوم تیم روانکاران اشاره کرد که در روز جمعه توانست اتاق بازرگانی اصفهان را  سه بر صفر شکست دهد.

سرمربی تیم والیبال نشسته روانکاران گلستان به بازی هفته سوم با تیم ثامن الحجج خراسان در گنبد اشاره کرد و افزود: تیم ما جوان و بومی است اما تیم حریف حداقل پنج نفر از ملی پوشان را در  اختیار دارد و با داشتن یار قد بلند خود در منطقه جلو بهتر عمل کردند.

عاشوری با بیان اینکه برای ما تیم ملی مهم است گفت: فکر من این است که با بودن این بازیکن ها تیم ملی بتواند در المپیک نتیجه خوبی بگیرد و قهرمانی را دوباره تکرار کند و در بین بازیکنان ما نیز آرش خرمالی و آرش قره قولپاقی به عنوان ملی پوش حضور دارند.

گفتنی است، تیم روانکاران گنبدکاووس که به نمایندگی از گلستان در لیگ برتر والیبال نشسته شرکت کرده است، در هفته نخست با حساب سه بر یک مغلوب ذوب آهن اصفهان شد، در هفته دوم با نتیجه سه بر صفر بازرگان اصفهان را شکست داد و در هفته سوم در خانه با همین نتیجه مغلوب ثامن الحجج خراسان رضوی شد.

هفته آینده روانکاران استراحت دارد و بازی بعدی این تیم ۲۰ آذر با نفت و گاز گچساران در گنبد خواهد بود. لیگ برتر والیبال نشسته با شرکت هشت تیم برگزار می شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*