خانه / اخبار تازه / ایراندوست: ملوان و بم همیشه جزو مدعیان هستند/بازیکنی که از دست دادیم مشکل انضباطی داشت

ایراندوست: ملوان و بم همیشه جزو مدعیان هستند/بازیکنی که از دست دادیم مشکل انضباطی داشت

مربی تیم فوتبال بانوان ملوان می‌گوید تیمش همیشه جزو مدعیان لیگ محسوب می‌شود و در حال حاضر هم شرایط خوبی دارد.

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی نیوز ، درباره برتری تیمش مقابل شهرداری ارومیه در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: با توجه به بارندگی که صورت گرفته بود بازی به جای ساعت ۱۰ ساعت ۱۳:۴۰ آغاز شد. به بازیکنان حریف گفته بودند که به زمین نیایند، اما به ما که میزبان بودیم چیزی نگفتند.

وی افزود: بازیکنان ما ساعت ۶ از خواب بیدار شدند تا ساعت ۷ به سمت ورزشگاه بروند. فاصله انزلی تا ورزشگاه سردار جنگل ۴۵ دقیقه است. در حالی که در شرایط بارندگی بارها مسابقه مردان برگزار شده، اما ناظر بازی اجازه نداد این بازی برگزار شود تا زمین را آماده کنند.

ایراندوست با اشاره به اینکه بازیکنانش در نیمه اول بازی خوبی نداشتند، عنوان کرد: چون بازیکنان زود از خواب بیدار شده بودند و شرایط تغذیه‌شان بهم ریخته بود در نیم اول با گلی که دریافت کردیم از نظر روانی کلافه شده بودند. برای نیمه دوم به بازیکنان انگیزه دادیم و توانستیم ۳ گل به ثمر برسانیم. اگر دقت می‌کردند گل‌های بیشتری هم می‌زدیم.

مربی ملوان درباره تغییراتی که این تیم در نیم‌فصل دوم داشته، خاطرنشان کرد: بازیکنی که از دست دادیم مشکل انضباطی داشتند. اگرچه او برای اولین بار در تیم ما بازی می‌کرد. الان تیم ما شرایط خوبی دارد و تلاش برای کسب عنوان قهرمانی است.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بانوان درباره اینکه با شکست حریفان تیمش به صدر نزدیک شده، گفت: از همان ابتدای لیگ گفتم به جدول کاری نداشته باشید و ملوان و بم حتی با شکست‌هایی که داشته‌اند جزو مدعیان محسوب می‌شوند. در ابتدای فصل بازیکنان سیرجان تازه از تیم ملی برگشته و برای بازی آماده بودند. ما هم در ابتدای بازی با توجه به قرعه‌کشی باید با این تیم‌ها مسابقه می‌دادیم. حالا هم ملوان و هم بم روند رو به رشدی دارند.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*