خانه / اخبار تازه / از حضور داور نجات دهنده تا موضع‌ عادل درباره مایلی‌کهن و کی‌روش – فوتبال

از حضور داور نجات دهنده تا موضع‌ عادل درباره مایلی‌کهن و کی‌روش – فوتبال

حضور داور فداکاری که جان بازیکن فوتبال را نجات داد، پذیرایی از فریدون زندی، پخش مصاحبه جنجالی کرار و واکاوی ناتمام اشتباهات داوری بخش‌های مهمی از برنامه ۹۰ بود.

به گزارش ورزشی نیوز ، برنامه ۹۰ شب گذشته روی آنتن رفت و به بررسی اتفاقات فوتبالی هفته گذشته کشورمان پرداخت.

سوال پیامکی این برنامه به مهم‌ترین دلیل اشتباهات داوران در این فصل اختصاص داشت.

مخاطبان برنامه ۴ گزینه کافی نبودن دستمزد و بی‌انگیزگی داوران، کم‌توجهی به آموزش و ارتقاء سطح قضاوت، ناآمادگی جسمی و روحی داوران و ناهماهنگی بین دپارتمان و کمیته داوران را پیش رو داشتند.
سعید آل‌وردی کمک داوری که جان محمد تیغ‌نورد بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان را نجات داد اولین میهمان برنامه بود.

وی در صحبت‌هایی درباره اتفاقی که در این باره رخ داد توضیحاتی را مطرح کرد.

وی گفت: من ۵ سال است که در لیگ برتر قضاوت می‌کنم و ۱۵ سال است که داوری می‌کنم، در دقیقه ۸۵ این برخورد میان تیغ نورد و بازیکن خونه به خونه رخ داد و من سریعا خودم را بالا سر بازیکن رساندم و در همین هنگام دهان این بازیکن هم قفل شده بود، دندان‌های بازیکن را باز کردم و زبان او را با انگشت به حالت عادی بازگرداندم و عمل احیا انجام دادم و مشکل تنفسی این بازیکن برطرف و با آمبولانس راهی بیمارستان شد.

وی افزود: تیغ‌نورد دهانش کف کرده بود و صورتش سیاه شده بود که خوشبختانه پس از اقداماتی که انجام شد، خطر رفع شد. پس از این اتفاق تیغ نورد فردای آن روز با من تماس گرفت و از من تشکر کرد.

آل وردی گفت: پس از این کار به علت استرس زیاد و وضع وخیم بازیکن دچار سرگیجه شدم و با کمک مسئولان تیم خونه به خونه و برگزارکنندگان بازی توانستم به حالت عادی بازگردم و ۵ دقیقه باقیمانده بازی را هم به پایان برسانیم.
فردوسی‌پور مجری برنامه ۹۰ اتفاقات رخ داده پیرامون تیم ملی فوتبال و موضع‌گیری‌هایی که دبیرکل فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش انجام دادند را تقبیح کرد.

وی در ادامه صحبت‌های خود نسبت به صحبت‌های محمد مایلی کهن مدیر تیم ملی امید درباره تیم ملی موضع گرفت و گقت که وی عناد دارد.

مجری برنامه ۹۰ مصاحبه کارلوس کی‌روش را هم بد عنوان کرد که هیچ کمکی به فوتبال ما نخواهد کرد.

در ادامه گفت‌و‌گویی با اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان برقرار شد.

اصغر باقریان مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفت‌وگو با برنامه ۹۰ درباره حضور اسکوچیچ در سپاهان اظهار داشت: هنوز اسکوچیچ حضورش در سپاهان قطعی نشده است ما برای انتخاب سرمربی اهدافی را تعیین کردیم و به سه گزینه رسیدیم که یکی از این گزینه دراگان اسکوچیچ است و حضور وی منوط به آن است که ایشان قراردادش را با تیم فوتبال فولاد فسخ کند.

وی افزود: ایشان زمانی که فسخ قرارداد خود را با تیم فولاد به باشگاه سپاهان ارائه کند با وی مذاکره می‌کنیم.

باقریان افزود: ما مستقیماً با اسکوچیج هیچ مذاکره‌ای نداشتیم‌ بلکه از طریق مدیر برنامه‌هایش ایشان درباره حضور در سپاهان تمایل نشان دادند و ما هم گفتیم که پس از فسخ قرارداد با باشگاه فولاد می‌توانیم به مذاکره با این مربی بپردازیم.

وی درباره دو گزینه دیگر سرمربی‌گری سپاهان افزود: دو گزینه دیگر سرمربی‌گری سپاهان هم خارجی هستند.

باقریان درباره مصاحبه خود با خبرگزاری فارس مبنی بر اینکه تیم ملی باید التماس سپاهانی‌ها را بکند، گفت: بازیکنان سپاهان را تیم ملی تربیت نمی‌کند و مسئولیت آماده‌سازی آن‌ها باشگاه‌ها هستند و در نهایت باشگاه‌ها بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار می‌دهند.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*