خانه / اخبار تازه / میداودی: مدیون دخترانم هستم و گلم را به آنها تقدیم می‌کنم/ چرا سایپا نتواند قهرمان شود؟

میداودی: مدیون دخترانم هستم و گلم را به آنها تقدیم می‌کنم/ چرا سایپا نتواند قهرمان شود؟

 

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: موفقیت خود را مدیون ۲ دخترم هستم؛ آنها نقش مهمی در زندگی‌ام ایفا می‌کنند، به همین دلیل گلم را به آنها تقدیم می‌کنم.

میلاد میداودی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی نیوز در خصوص درخشش مقابل سایپا و پیروزی ۴ بر یک این تیم مقابل استقلال اهواز صحبت‌های زیر را انجام داد:

ورزشی نیوز: ابتدا از بازی مقابل تیم سابقت صحبت کن؟

خدا را شکر می‌کنم که تمریناتمان در هفته گذشته جواب داد و با وجود اینکه دوست داشتیم در ۱۰ دقیقه ابتدایی به گل برسیم این اتفاق نیفتاد. در ادامه روی پاس زیبای ابراهیم صادقی موفق به گلزنی شدم و با ضربه چیپ دروازه حریف را باز کردم. پس از آن هم سه گل دیگر زدیم و خدا را شکر که سه امتیاز را گرفتیم. استقلال اهواز هم با وجود اینکه گفته می‌شد تمرین نکرده خوب کار کرد و با انگیزه بود ولی ما هم می‌خواستیم سه امتیاز را بگیریم در مجموع فکر می‌کنم کادر فنی از نتیجه راضی بود چون ما به این سه امتیاز نیاز داشتیم و رقبایمان هم به برتری رسیده بودند.

ورزشی نیوز: چطور شد هم گل زدی و هم روی سه گل تاثیر مستقیم داشتی؟

بعد از مسائلی که برایم به وجود آمده بود اختصاصی تمرین می‌کردم. هرچند تمرینات اختصاصی با تمرین تیمی خیلی فرق می‌کند. به همین دلیل وقتی اضافه شدم مقابل ملوان چند دقیقه‌ای به میدان رفتم و بعد جلوی استقلال ۱۵ دقیقه بازی کردم که فکر می‌کنم عملکردم بد نبود. در این بازی هم در ترکیب اصلی بودم که فکر می‌کنم خدا به من لطف کرد و توانستم خوب ظاهر شوم. اما نکته‌ای هست که می‌خواهم به آن اشاره کنم.

ورزشی نیوز: چه نکته‌ای؟

دو دختر من آمیتیس و آتریسا تاثیر مستقیمی در روند زندگی‌ام داشتند و باعث شدند با انگیزه در میادین ظاهر شوم.دختر بزرگم را صبح زود به مدرسه می‌برم و همین مسئله در روند آمادگی جسمانی من تاثیر گذاشته و از همین طریق می‌خواستم گلم را به دو دخترم تقدیم کنم و امیدوارم در آینده بتوانم هم پدری خوب برای آنها باشم و هم در زندگی ورزشی‌ام روند موفقیت آمیزی را دنبال کنم.

ورزشی نیوز: در این شرایط به تیم ملی فکر می‌کنی یا اینکه قید آن را زده‌ای؟

چرا که نه؟ من هنوز سنم به شکلی است که می‌توانم نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کنم و فقط امیدوارم شرایط خوبم را حفظ کنم.

ورزشی نیوز: روز گذشته ابراهیم صادقی چهارصدمین بازی خود را در لیگ برتر تجربه کرد به نظرت مراسم در شان او برگزار شد یا خیر؟

واقعا صادقی یکی از با اخلاق‌ترین فوتبالیست‌های ایران است که می‌شد جشنی خوب برای او ترتیب داد البته برنامه ۹۰ در حاشیه بازی ما حضور پیدا کرد و برنامه هایی را انجام داد و دستشان درد نکند که چنین چیزهایی را می‌بینند. ولی فکر می‌کنم حق صادقی بیش از اینهاست. او در این سن و سال شرایط آماده‌ای دارد و مثل یک جوان بازی می‌کند و خدا کند که مجبور نشود از میادین خداحافظی کند.

ورزشی نیوز: اینکه می‌گویند سایپا برای قهرمانی بسته شده کمی عجیب نیست؟

چرا؟ ما از اول فصل متحد شدیم که قهرمان شویم شاید عده ای از این موضوع تعجب کنند که به پیشینه سایپا در چند سال اخیر نگاه کرده‌اند چون این تیم در سال‌های اخیر در میانه جدول بود ولی چرا امسال سایپا قهرمان نشود. هم بازیکنانمان انگیزه دارند و هم کادر فنی این را می‌خواهد. اگر قهرمان نشویم مطمئن باشید هدف ما کسب سهمیه آسیا است.

: اما باید کمی واقع بین هم بود.

قبول دارم که باید واقع بین بود اما ما با صدر جدول نهایتاً ۵ امتیاز اختلاف داریم و با استقلال نیز ۳ امتیاز. همان طور که گفتم انگیزه ما قهرمانی است ولی اگر قهرمان نشدیم امسال سهمیه آسیا خواهیم گرفت.

ورزشی نیوز: این روزها استقلال اهواز تیمی که تو در‌آن چهره شدی شرایط خوبی ندارد فکر می‌کنی چرا؟

این مسئله چیز جدیدی نیست و حتی زمانی که ما نایب قهرمان لیگ هم شدیم استقلال اهواز چنین شرایطی داشت. من‌ نمی‌دانم از کجا باید ریشه این موضوع را حل کرد ولی امیدوارم مسئولین استان خوزستان فکری به حال این تیم مردمی و ریشه دار کنند چون واقعا حیف است استقلال اهواز سقوط کند. من فوتبالم را مدیون این تیم هستم و هر وقت شرایط این تیم را می‌بینم دلم می‌سوزد. امیدوارم استقلال اهواز امسال سقوط نکند هرچند شرایط این تیم در جدول بسیار بد و کار آنها در آینده دشوار است.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*