خانه / اخبار تازه / بهترین هافبک راست انتخاب شد/دلیل جالب شمسایی برای ادامه فوتسال و پنالتی سوخته آبی‌ها

بهترین هافبک راست انتخاب شد/دلیل جالب شمسایی برای ادامه فوتسال و پنالتی سوخته آبی‌ها

برنامه ۹۰ دیشب روی آنتن رفت و مخاطبان آن بهترین هافبک راست ایران بعد از انقلاب را انتخاب کردند.

سوال پیامکی این برنامه به انتخاب برترین هافبک راست بعد از انقلاب ایران اختصاص داشت و مخاطبان برنامه گزینه‌هایی نظیر مرتضی کرمانی مقدم، مهدی مهدوی‌کیا، مجید نامجو مطلق و محمد نوازی را پیش‌رو داشتند.

مدیرعامل فولاد در ابتدای صحبت‌های خود سلامی هم به دهکردی به عنوان پیر فوتبال خوزستان و مدیرعامل سابق این تیم کرد که با تعجب و کنایه فردوسی‌پور مواجه شد.

مجری برنامه در این باره خطاب به اژدری‌زاده گفت که احتمالاً سلام ویژه شما به خاطر شعارهایی است که روی سکوها علیه شما و در حمایت نسبت به بازگشت دهکردی می‌دهند، است که در مدیرعامل فولاد در پاسخ به این موضوع گفت که دهکردی پیر فوتبال خوزستان است و به خاطر احترامی که برای او قائل هستم این سلام را کردم.

اژدری‌زاده مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره شرایط این تیم اظهار داشت: ما تمام تلاش‌مان را کردیم تا بتوانیم کادر فنی را حفظ کنیم احساس کردیم تیم می‌تواند برگردد الان روند به گونه‌ای شده است که وضعیت فولاد خیلی خیلی بغرنج است و در شرایط خطرناکی قرار دارد بنابراین ما در یکی دو روز آینده جلسات مختلفی را برگزار خواهیم کرد.

وی افزود: پس از شنیدن نقطه‌نظرات هیأت مدیره باشگاه تصمیماتی در این باره را اجرایی خواهیم کرد.

مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره مبلغ غرامتی که این تیم در صورت فسخ قرارداد با اسکوچیچ باید پرداخت کند، گفت: قرارداد آقای اسکوچیج در پایان فصل گذشته و ۲ ساله بوده است و تقریباً ۹۰۰ هزار دلار است. ما با توجه به اینکه ایشان در ملوان و در اولین فصل در فولاد خوب کار کرده بود احتمال می‌دادیم بتوانیم در این فصل هم نتایج خوبی بگیریم ولی شرایط تغییر کرده است و باید در این باره تصمیماتی اتخاذ شود.

قهرمانی در بخش‌هایی از صحبت‌های خود گفت: دوست دارم اعضای کمیته داوران هم حضور داشته باشند تا بتوانم صحبت‌هایم را بگویم و سخنانم یک طرفه نباشد. اگر قرار است به داوری کشور کمک شود، پیشنهاد می‌کنم فریدون اصفهانیان به عنوان رئیس کمیته داوران به برنامه دعوت شود و بعد درباره کلیات داوری صحبت خواهم کرد.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*