خانه / اخبار تازه / کجای دنیا در کوران مسابقات یک داور خداحافظی می‌کند؟

کجای دنیا در کوران مسابقات یک داور خداحافظی می‌کند؟

باشگاه استقلال طی اطلاعیه‌ای نسبت به داوری دیدار این تیم با تراکتورسازی واکنش نشان داد.

به گزارش ورزشی نیوز و به نقل از سایت باشگاه استقلال، در این اطلاعیه آمده: شب گذشته در برنامه ۹۰ نشان داده شد که در بازی استقلال و تراکتورسازی، آبی‌های پایتخت باز هم در داوری متضرر شدند و حق‌شان تضییع‌ شد. این درحالی است که در ماه‌های گذشته هجمه سنگینی درباره داوری روی استقلال بود. اشتباهات رخ داده در بازی استقلال و تراکتورسازی به شکلی بود که در نتیجه بازی اثرگذار بود و درحالی‌که همه مدعیان قهرمانی در هفته جاری پیروز شده بودند، استقلال نتوانست به هدفش یعنی پیروزی برسد.

باشگاه استقلال همواره معتقد بوده که اشتباهات داوری جزئی از خطاهای فوتبال بوده و قائل به حفظ احترام کلیه داوران بوده است هرچند که نقدهایی هم به نحوه خداحافظی محسن قهرمانی از داوری دارد.

این سوال وجود دارد که در کجای دنیا در کوران مسابقات لیگ و در یکی از حساس‌ترین بازی‌های لیگ یک داور تصمیم به خداحافظی از داوری می‌گیرد؟ اینکه یک داور تصمیم به خداحافظی داشته باشد، به خودی خود فضای کارش را به سمتی می‌برد که اصطلاحا به آن مدیریت بازی می‌گویند و نتیجه این اتفاق هم این می‌شود که پنالتی استقلال دیده نمی‌شود و چند کارت زرد هم به بازیکنان تراکتورسازی داده نمی‌شود. با همه این‌ها باشگاه استقلال بازهم به حفظ حرمت داوران تاکید دارد و البته نقدهای این باشگاه به برخی اتفاقات داوری همچنان به قوت خود باقی است.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*