خانه / اخبار تازه / بنگستون: ثابت کردم به یاد پرالتا هستم/ از کار گروهی تیم لذت زیادی بردم

بنگستون: ثابت کردم به یاد پرالتا هستم/ از کار گروهی تیم لذت زیادی بردم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی خوشحالم دیروز گلزنی کردم و توانستم این گل را به دوستم پرالتا که اخیرا کشته شده است تقدیم کنم. با این کار ثابت کردم که به یاد او هستم.

به گزارش خبرنگار ورزشی نیوز ، جری بنگستون روز گذشته توانست گل سه امتیازی برای پرسپولیس به ثمر برساند و شرایط سرخپوشان در جدول را بهبود ببخشد.

بنگستون هفته گذشته هم‌تیمی خود در تیم ملی هندوراس را از دست داد. او بعد از گلی که مقابل گسترش‌فولاد به ثمر رساند این گل را به هم‌تیمی سابقش تقدیم کرد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد گلزنی‌اش در بازی دیروز صحبت‌های زیر را انجام داد.

ورزشی نیوز : پرسپولیس مقابل گسترش‌فولاد به پیروزی رسید. در مورد بازی صحبت می‌کنید؟

بازی بسیار سختی بود. واقعا شرایط آب و هوایی جالب نبود و به ما فشار آورد. در کل خیلی خوب بازی کردیم و بازی گروهی دیروز در تیم ما موج می‌زد. وقتی بازی را به صورت گروهی پیش می‌بریم از این مسئله لذت می‌برم. کسب سه امتیاز بازی دیروز برای ما خیلی اهمیت داشت که خوشبختانه به آن رسیدیم.

ورزشی نیوز : عکس هم‌تیمی سابقت را بعد از گل زیر پیراهنت به نمایش گذاشتی در این مورد صحبت می‌کنی؟

از درگذشت آرنولد فابین پرالتا واقعا ناراحت و غمگین هستم. برایم خیلی مهم بود گلزنی کنم و آن را به او تقدیم کنم. این اتفاق برای کشور هندوراس و تیم ملی ما بسیار تلخ بود و همه از این مسئله ناراحت هستیم. او در کشور ما مثل یک قهرمان است و دوست داشتم با این کار ثابت کنم به یادش هستم. اتفاق از این بهتر نمی‌شد. او مثل برادرم بود و خیلی دوست دارم عکس‌هایی که روز گذشته بعد از گلزنی گرفتم برای دوستانمان بفرستم تا ثابت شود به یاد او بودم.

ورزشی نیوز : در مورد گلی که زدی صحبت می‌کنی؟

بارها تاکید کردم کار گروهی برایم مهمتر است و خیلی دنبال این نیستم ثابت کنم که گل می‌زنم. البته کسی از گلزنی ناراحت نمی‌شود و این مسئله همیشه شیرین است. خوشحالم توانستم گل بزنم و مهمتر اینکه تیم توانست به پیروزی برسد. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*