خانه / اخبار تازه / اتفاق تلخ در تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران/ تهدید جانی یک ملی‌پوش!

اتفاق تلخ در تیم ملی دوچرخه‌سواری ایران/ تهدید جانی یک ملی‌پوش!

ملی پوش دوچرخه سواری با اشاره به اتفاقاتی که در تیم ملی افتاد گفت: فقط از مسئولان فدراسیون انتظار دارم تا با خاطیانی که در تیم ملی من را تهدید جانی کردند در کمیته انضباطی برخورد جدی کنند.

به گزارش ورزشی نیوز ، اردوی تیم ملی دوچرخه‌سواری استقامت درحالی که قرار بود ابتدا در هندوستان برگزار شود به خوزستان تغییر مقصد داد و با مهیا نشدن شرایط در کیش درحال پیگیری است. اگرچه انتظار می رود اردوهای این رشته عموما بدون حاشیه به پایان برسد اما این‌بار در اتفاقی عجیب درگیری میان چند ملی پوش که قبلا در یک تیم باشگاهی با یکدیگر همبازی بوده اند رخ داد.

امیر کلاهدوز ملی پوش دوچرخه سواری کشورمان که شاکی اصلی این درگیری است در گفتگو با خبرنگار مهر این طور توضیح می دهد: ۴ سال در تیم باشگاهی پتروشیمی از جان و دل زحمت کشیدم اما با دیدن برخی اتفاقات دیگر حضور در کنار برخی افراد را تحمل نکردم. برخی از هم تیمی ها از من به عنوان پله ای برای رسیدن به منافع خود استفاده می کردند. به جایی رسیدم که چاره ای جز تعویض تیمم نداشتم و به همین خاطر برای سال ۲۰۱۶ با تیم پیشگامان کویر یزد قرارداد بستم.

وی افزود: این حق طبیعی هر ورزشکاری است که تیمش را عوض کند ولی گویا برخی از این آقایان و هم تیمی‌های سابقم قادر میزبانی، احمد کاظمی و مهدی سهرابی از اینکه من تیمم را عوض کرده ام شاکی هستند. در حین تمرین در روز ۲۱ آذر مهدی سهرابی که دقیقا از میزبانی و کاظمی دستور می گرفت به من گفت تو ما را فروختی و بعد از آن الفاظ رکیک و فحاشی زیادی از آنها شنیدم. همه در تیم ملی شاهدند که این سه نفر می خواستند من را کتک بزنند که دیگر اعضای تیم ما را جدا کردند.

کاظمی گفت کاری می کنم جایی در تیم ملی نداشته باشی
کلاهدوز ادامه داد: بعد از آن کاظمی به طرفم آمد و گفت کاری می کنم که جایی در تیم ملی نداشته باشی و من را تهدید جانی کردند. با این اتفاقات محمود وفایی سرپرست تیم که از نزدیک شاهد قضایا بود گفت به این موضوع رسیدگی می کنم و فقط شب حادثه به آنها یک تذکر جزئی داد ولی من خواستار تشکیل کمیته انضباطی شدم.

وی از تنظیم شکایت برای رئیس فدراسیون دوچرخه سواری علیه این سه دوچرخه سوار خبر داد و گفت: با رئیس فدراسیون هم صحبت کردم و گفت که شکایتت را کتبی بنویس که فردا آن را به دست وی می رسانم. من نیازی به عذرخواهی آنها ندارم و فقط می خواهم کمیته انضباطی در این خصوص تشکیل شود و با خاطیان برخورد جدی شود.

ملی پوش دوچرخه سواری تصریح کرد: قادری و کاظمی من و امثال من را مثل برده می بینند اما من شدیدا به دنبال برگزاری کمیته انضباطی و احقاق حقم هستند. با من در تمرین تیم ملی در جلو سایر هم تیمی هایم طوری زننده برخورد شد که حرمت جوان بودن من و به اصطلاح پیشکسوت بودن خودشان را هم نگه نداشته اند. امیدورام قمری رئیس فدراسیون به گونه ای به این مسئله رسیدگی کند که در ادامه شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*