خانه / اخبار تازه / بازی با دانشگاه آزاد تکلیف قهرمان را مشخص می‌کند/ آماده پیروزی هستیم

بازی با دانشگاه آزاد تکلیف قهرمان را مشخص می‌کند/ آماده پیروزی هستیم

مربی تیم فوتسال بانوان شرکت ملی حفاری می‌گوید بازی با دانشگاه آزاد حساسیت بالایی دارد و در واقع تکلیف قهرمان را مشخص خواهد کرد.

مینا بارانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی نیوز ، درباره بازی تیمش مقابل دانشگاه آزاد در هفته هفتم لیگ برتر والیبال بانوان گفت: ما در یکی دو هفته اخیر تمرینات خوبی را داشته‌ایم و این بازی در واقع سرنوشت قهرمان و نایب‌قهرمان را مشخص خواهد کرد. تمام تلاش ما این است که در این بازی به پیروزی برسیم.

وی افزود: این بازی از حساسیت بالایی برخوردار است و شاید هر دو تیم با احتیاط بازی کنند، اما هدف ما فقط کسب پیروزی است. برای این بازی آسیب‌دیده هم نداریم و همه با انگیزه هستند تا با برد از زمین بیرون بیایند.

مربی شرکت ملی حفاری درباره دانشگاه آزاد، اظهار داشت: این تیم بازیکنان خوبی دارد و مربی آنها هم سال‌ها در تیم ملی بوده و تجربه بالایی دارد. البته سلیمانی هم به تیم ما برگشته و در حال حاضر وی سرمربی حفاری است.

بارانی در ادامه در پاسخ به این سوال که برخی از مربیان به خاطر حاضر نشدن تیم‌های پایین جدول مقابل صدرنشینان اعتراض دارند و این موضوع ممکن است در سرنوشت تیم قهرمان تاثیر بگذارد، تصریح کرد: این مشکلی است که سال‌ها وجود داشته است. متاسفانه بعضی از تیم‌هایی که پایین جدول هستند مقابل صدرنشینان بازی نمی‌کنند. چرا که برخی از تیم‌ها اسپانسر ندارند و هر سال با یک نام در لیگ شرکت می‌کنند. فدراسیون هم مجبور است با این شرایط کنار بیاید. این معضلی است که هر سال با آن روبه‌رو هستیم و امیدوارم که فدراسیون راه چاره‌ای داشته باشد.

ورزشی نیوز

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*